Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-11-23

Liko tik 1 diena! Nori sužinoti, iki ko?

Iki Jubiliejinės stovyklos „Gėrio pėdomis...“ emblemos kūrimo konkurso pabaigos liko 1 diena!

Broli ir sese, ar Tu čia? Ar girdėjai, ar žinai? Liko tik trys dienos iki Jubiliejinės stovyklos „Gėrio pėdomis..“ emblemos kūrimo konkurso pabaigos! Ir su kiekviena minute tas laikas vis tirpsta ir tirpsta... Tu vis dar gali spėti į šį traukinį ir gal net laimėti nemokamą bilietą ir į pačią stovyklą! Taip pat dar vieną nemokamą kelialapį į stovyklą gali laimėti, sukūręs geriausią stovyklos himną!

P.S. kelialapis į stovyklą neturėtų būti pagrindinis tikslas... Visada pats pirmiausia duok, ką gali geriausia, ne tik kalbėk, kad gali ir moki, bet ir daryk. Ir jei pažįsti jį ar ją, kuris gali prisidėti prie bendro šios stovyklos kūrimo, pasiūlydamas jai gerą dainą ar emblemą, netylėk ir pasikalbėk! Tik pradėk ir nebambėk :)

Stovyklos štabas jau tuoj uždainuos šią dainą „Laukiam laukiam laukiame... vieną minutę laukiame..“

Tad mažiau kalbų – daugiau darbų ir dainų!   

Emblemos kūrimo nusotataus gali parsisiųsti čia.

Dainos kūrimo nusotataus gali parsisiųsti čia.

Broli, sese, budėk!