Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-11-15

Patyrusių skautų sueiga (organizavimas)

Skaityti tik patyrusiems skautams. Viduje esanti informacija slapta.

Žiemos šarmoj sustokim pagalvoti

Kas nuveikta, ko siekta,

Kaip gyventa… O kaip surasti tą gražiausią žodį

Artėjančiai žmogaus ir žemės šventei.

(M. Martinaitis)

 

Broli, sese patyręs skaute nori bendros patyrusių skautų sueigos? O gal jau turi genialių idėjų, bet vienam niekaip nepavyksta jų įgyvendinti, tai kreipkis į mus, mes tau padėsim ir kartų padarysim nuostabią sueigą.

Susidomėjai? Tai rašyk man arba sesei Austėjai ir mes tau viską papasakosim apie organizuojamą Kalėdinę patyrusių skautų sueigą. Kreipkis ir būsi pakviestas prisidėti prie „slapto“ organizacinio komiteto.

Laukiam tavo minčių ir pasiūlymų.

 

Daugiau informacijos:

Brolis Lukas Kornelijus Vaičiakas

Sesė Austėja Dapkutė

 

P.S. rašyti gali ir per facebooką.

 

 

                                                                                                           Slaptojo komiteto narys L.K.V