Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-11-11

Ar nepamiršai skautiškos loterijos?

Lietuvos skautija skelbia... loteriją! Norint dalyvauti visai nereikia pirkti bilieto ir laukti laimingųjų kamuoliukų išriedėjimo vakarais. Loterijoje dalyvauja visi susimokėję LS nario mokestį už 2012 metus iki š.m. gruodžio 1 d.!

Lietuvos skautija skelbia... loteriją! Norint dalyvauti visai nereikia pirkti bilieto ir laukti laimingųjų kamuoliukų išriedėjimo vakarais. Loterijoje dalyvauja visi susimokėję LS nario mokestį už 2012 metus iki š.m. gruodžio 1 d.!

Organizacinė komanda jau dėlioja prizus: naują skautišką uniformą, žaliuosius marškinėlius... Tad dalyvauti tikrai verta!

Narystės mokestį už skautų vienetus galima sumokėti grynais arba pavedimu, pagal 2012 m. nario mokesčio rinkimo žiniaraštį.

Mokant grynais užpildytas vieneto narių mokesčio žiniaraštis pateikiamas kartu su pinigais.
Mokant pavedimu prie užpildyto vieneto žiniaraščio reikėtų pridėti banko pavedimo kvitą.

Į rūpimus klausimus atsakys ir mokestį tvarkingai sumokėti padės brolis sk.v. Martynas Raugevičius, tel.: 8 62067221, finansai@skautai.lt


LS Finansų skyriaus informacija