Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-11-09

Įspūdžiai iš Vilkijos skautų projekto "Emigruojantys paukščiai"

Projektas "Emigruojantys paukščiai"

 

Ar jau girdėjote apie Vilkijos skautų projektą "Emigruojantys paukščiai", vykusį spalio 21-28 dienomis Vilkijoje ir sukvietusį bene 50 skautų iš Lietuvos, Maltos, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos ir Lenkijos?

Dar ne? Siūlome pasiskaityti dalyvės sesės Emilijos Dovidaitės įspūdžius:

,,Dalyvaudama  projekte “Emigrant birds” pasisėmiau daug patirties, įspūdžių ir gerų emocijų. Labiausiai man patiko komandinis darbas, tarptautinėse grupėse, nes tuomet aš galėjau labiau pažinti kiekvieną . Taip pat projektas man padėjo įsigilinti į kitų šalių emigracijos problemas, jų kultūrą, tradicinius šokius, patiekalus, dainas, žaidimus. Todėl šalių tradiciniai vakarai man būdavo patys smagiausi. Žinoma negalima užmiršti ir Lietuvos vakaro – „Siaubo nakties“. O stengimasis viską padaryti kuo kruopščiau, įdomiau ir nepamirštamiau, mano galva, padėjo lietuviams dar labiau pajusti komandinio darbo dvasią. Tokie projektai, bent man, išlieka atmintyje labai ilgai. Kaskart darydama naujus darbus, kurdama naujus projektus,  prisimenu buvusius, semiuosi iš jų minčių ir patarimų pati sau.

 

O ir atsisveikinimo aš dar ilgai nepamišiu: kai ašaros rieda skruostu ir taip gaila bei liūdna visus palikt, bet kartu ir džiugu, nes projektas buvo įgyvendintas sėkmingai! Bet šiuo metu man labiausiai dūšią glosto tai, kad visi apsikeitėme kontaktais ir jau dabar noriai bendraujame, keičiamės nuotraukomis, bendrais prisiminimais..Gal, kaip priimančioji organizacija ir padarėme mažų klaidelių, bet juk visada yra kur tobulėti ir mokintis."

 

 

Taip pat galite aplankyti Vilkijos skautus jų puslapyje arba pažiūrėti brolio Tomo ir sesės Betos įspūdžius apsilankius Vilkijoje čia!