Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-10-31

Skautatinklio naujienos (spalio 31 d)

Renkam skautatinklio iššūkio nugalėtoją + kitos naujienos

Vėl pirmadienis! Jam iš paskos – skautatinklio naujienos.

Ar prisimeni, kad lapkričio pirmoji yra ne tik Visų Šventųjų diena, bet ir Lietuvos skautų gimtadienis? 93 metai juk labai daug! Kurį vakarą skirk kelionei po e.paveldas.lt – paskaitinėk senus Skautų Aidus ir pasistenk kuo daugiau sužinoti apie tai, kaip buvo skautaujama iki skautų judėjimo uždraudimo. Juk savo istoriją žinoti labai svarbu. Ir įdomu!

Mėnesio skautas

Rytoj brolį Almantą pakeis naujasis Mėnesio skautas. Broli Kiprai, skelbiu tave Lapkričio mėnesio skautu! Štai proga tau pasirūpinti gražia skautiška nuotrauka. Ir AČIŪ už aktyvumą nuo pat pirmųjų skautatinklio dienų.  

Skautatinklio iššūkis

Skautatinklio kulinarinis iššūkis sulaukė tiek dalyvių, kad net pamečiau skaičių. Kai dalyvių tiek daug, reikės ir rimto balsavimo. Prašau visų skautatinkliečių šios naujienos komentaruose iki sekmadienio 23:59 balsuoti už labiausiai patikusį receptą. Nugalėtoją paskelbsime kitą pirmadienį.

Didžiojo blyno nuotykiai 

KDTG sumuštinis

Rudeniškos arbatos receptas 

Višta kuprinėje 

Obuolių pyragas

Skautiški cepelinai 

Vis įdomiau arba kaip broliukai kiaušinius kepė


Vakar kepiau moliūgų pyragą ir tik dabar prisiminiau, kad galėjau dalyvauti iššūkyje – nebūkite tokie žiopli ir jei šiandien dar užsiiminėsite kokia kulinarija, paruoškite reportažėlį skautatinkliui. Ką gali žinoti – gal laimėsit?

Įžanga į naująjį skautatinklio iššūkį

"... ir kiekvieną dieną padaryti po gerąjį darbelį"

Švedijoje vykusioje pasaulinėje jamboree buvo pristatyta "Messengers of Peace" programa. Jos tikslas - mobilizuoti 30 milijonų skautų visame pasaulyje, kurie savo projektais prisidėtų prie Taikos skleidimo pasaulyje.

 

Taigi, lapkričio mėnesio iššūkis - padaryti gerąjį darbelį savi bendruomenei ir pasidalinti įspūdžiais bei rezultatais skautatinklyje. Jaunimo programos skyrius yra paruošęs patarimų ir idėjų visoms amžiaus grupėms, bet galbūt jau senai turėjai kokią idėją kurią galėtum įgyvendinti kartu su skiltimi?

Plačiau apie lapkričio iššūkį.

Jei nori sužinoti daugiau apie Messengers of Peace programą, užsuk į jų puslapį. Ten gali rasti visą informaciją, kaip prisijungti prie pasaulinio Taikos nešėjų tinklo.

Linkėjimai,

Skautatinklio komandos vardu - Jorė