Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-10-27

2013 m. Jubiliejinės stovyklos emblemos ir dainos kūrimo konkursas! (PRATĘSTA!!!)

Dalyvauk 2013 m. jubiliejinės stovyklos dainos ir emblemos kūrimo konkursuose ir laimėk vardinį kelialapį!

2011 m. spalio 10 d. 24 val. stovyklos organizatoriai gavo tik 3 emblemų pasiūlymus stovyklai. Lietuvoje skautų yra tūkstančiu kartų daugiau! Ir visi jie turi talentų! Tik, nežinia, kodėl jais nesidalina... Tad 2013 metų Jubiliejinės stovyklos „Gėrio pėdomis...“ emblemos kūrimo konkursas yra pratęsiamas ir darbus galima siųsti iki š.m. lapkričio 25 dienos.  

 Tikimės, kad Tu, broli, ir Tu, sese, jau klijuoji voką, kuriame Tavo kurta stovyklos emblema, ir ant jo rašai: „Jubiliejinės stovyklos emblemos konkursui. Stovyklos viršininkui br. Viliui Viktoravičiui, Rumpiškės g. 6, Klaipėda”  arba jau sukūrei emblemą kompiuteriu ir dabar įrašai el. paštą jubiliejinestovykla@gmail.com, prisegi dokumentą ir spaudi klavišą išsiuntimui.

 „Nieko nelauk iš kitų, bet visada pats duok, ką gali.“ Dovanok savo talentą kitam, dalinkis juo! Nelauk paskutinės dienos, veik šiandien! Naudokis gyvenimo teikiamomis galimybės ir progomis kasdien, nepraleisk! Tikime, kad Tu gali! Budėk!

 P.S. vyksta ir stovyklos dainos/ himno kūrimo konkursas – išdrįsk ir dalyvauk!

 

Stovyklos organizatoriai

 

--

Ar atsimeni šitą?

O šitą?

Gali geriau? O gal tiesiog turi naujų idėjų?

Dalyvauk 2013 m. jubiliejinės stovyklos dainos ir emblemos kūrimo konkursuose ir keliauk į stovyklą nemokamai! Konkursų nuostatus rasi žemiau.

Jubiliejinės stovyklos emblemos kūrimo konkursas

 

Jubiliejinės stovyklos dainos kūrimo nuostatai