Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-10-17

Padaryk kalėdinį sveikinimą broliui ar sesei

Drauge su savo skiltimi, draugove ar tuntu kurkite ir darykite kalėdinius sveikinimus.

Ei broli, sese,

rudeniniai lapai dar tik pradėjo kristi, o Kalėdos jau beveik beldžias į duris. Artėja nuostabus metas, kada visi skubėsime prisiminti ir pasveikinti visus brangius žmones.

Šiemet kviečiame Tave prisiminti savo brolius ir seses, nuo vilkiuko iki vadovo, iš visos Lietuvos ir nusiųsti jiems savo sveikinimą. Tad pasikviesk į svečius savo draugus Fantaziją, Išradingumą ir Darbštumą ir imk kurti.

Drauge su savo skiltimi, draugove ar tuntu kurkite ir darykite kalėdinius sveikinimus. Kurdami sveikinimą pasitelkite visas įmanomas priemones nuo popieriaus ir pieštukų iki siūlų ir degtukų. Pasistenkite savo originalumą sutalpinti į A5 formatą. Nepamirškite ant savo darbo parašyti savo sveikinimo, vardo ir vieneto (pvz: Linkiu baltų Kalėdų. Vyr. skautė Aistė iš Kauno „Raganos“ vyr. skaučių būrelio).

Sudėję visus skilties, draugovės ar tunto sveikinimus į vieną voką iki lapkričio 20 dienos atsiųskite juos į Lietuvos skautijos nacionalinę būstinę: Trakų g. 18, Kaunas. Čia magiška elfų komanda burtų keliu pasirūpins, kad tavo kalėdinis sveikinimas pasiektų vieną iš Lietuvos skautijos narių.

Jei kilo klausimų, būtinai parašyk el.paštu- info@skautai.lt.

Kalėdinių elfų komanda