Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-10-03

Skautatinklio naujienos (spalio 3 d.)

Praėjusios savaitės naujienų apžvalga ir spalio mėnesio iššūkio pristatymas

Prabėgo pirmasis atsinaujinusio skautatinklio mėnesis. Neapsigauk galvodamas, kad dabar dar penkerius metus reikės laukti kitų atnaujinimų. Visą rugsėjį pamažu buvo toliau tvarkomos slaptos ir geriau matomos skautatinklio kertelės. Artimiausiais mėnesiais laukiame dar kelių svarbių patobulinimų – juk svarbiausia, kad mums visiems čia būtų patogu gyventi!

Techniniai darbai yra labai svarbi vidinio skautatinklio gyvenimo dalis, bet yra ir kita, žymiai geriau matoma paprastam vartotojui. Turbūt pats pastebėjai, kad visas skautatinklio įdomumas slypi ne jo funkcijose, o gyvenime, kurį kuriame mes patys. Jei mes aktyvūs komentuodami, siūlydami naujienas, bendraudami tarpusavyje, tai ir skautatinklis pulsuoja gyvenimu. Jei savaitgalį išvažiuojame į miškus uždarinėti stovyklavimo sezonų, skautatinklis taip pat prityla ir ramiai laukia, kol vėl grįšime ir užsuksime pasidalinti karščiausiais savo įspūdžiais. 

 

Mėnesio skautai. Rugsėjo mėnesį už šurmulio skautatinklyje kėlimą buvo apdovanota sesė Rūta. Jei prisijungei vėliau ir neskaitei jos parašytų straipsnelių (pirmas ir antras), būtinai tai padaryk dabar! Spalio mėnesio skautu tapo brolis Almantas. Jis tvirtai atstovauja broliškąjį frontą. Paskaičius ir pasižiūrėjus jo pasiūlytas naujienas nebesiverčia liežuvis klausti, kur slepiasi Lietuvos skautijos broliai :) Kas taps lapkričio geriausiuoju? Mums jau dabar labai smalsu!

 

Skautatinklio iššūkis. Rugsėjo mėnesio iššūkį pristatėme šiek tiek vėliau, tad paliekame dar dvi savaites sudalyvavimui jame. Primename, kad norint dalyvauti reikia pasidalinti savo sukurtu filmuku. Jau turime kelis dalyvius: brolį Almantą ir sesę Austėją. Prisijunk prie jų, o mes pasirūpinsime dėmesio vertais prizais geriausių darbų autoriams.

Spalio mėnesį skelbiame skautiškos kulinarijos mėnesiu. Gal vasarą išbandei kokį naują skautišką receptą? O gal turi firminį pyragą, kuriuo kartais pradžiugini į sueigą susirinkusiąskiltį? Koks pats skaniausias žygiams tinkantis patiekalas? Pasidalink savo skautiškos virtuvės paslaptimis su visais skautatinklio nariais! Laiko turi iki spalio paskutinės dienos, dalyvauti gali pasiūlydamas savo naujieną. Nepamiršk pasakojimo pagražinti nuotraukomis ar video medžiaga!

O dabar laikas pristatyti karščiausias skautatinklio vieteles!

Naujienų sraute viskas labai labai įdomu ir verta dėmesio. Brolio Tomo pasakojimo apie kraštų seniūnų sueigą komentaruose užvirė puiki diskusija apie suaugusiųjų reikalus. Neilgai trukus būtinai pratęsime ją specialiame projekte! Tuo tarpu kitą brolį (vėl neišeina nepastebėti brolių aktyvumo:) Luką galime pasveikinti su debiutiniu straipsneliu. Tai puikus skautiškas pavyzdys tiems, kurie nedrįsta imtis dar niekada nebandytų veiklų. 

Brolis Kipras toliau kuria puikius naujus projektus. Užsuk ir pasidalink savo anekdotais ir istorijomis.

Nekantraujame ir laukiame, ką naujo atneš spalis!

O kaip tau sekasi?

Skautatinklio komanda