Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-09-29

Sudomink skautais - parodyk šį filmuką!

Trumpas filmukas, sumontuotas iš daug skautiškų video, rastų youtube.com

Vieną dieną pastebėjau, kad youtube.com yra daugybė nuostabių filmukų, kuriuos pažiūrėjus taip ir norisi iš karto pamatyti brolius ir seses, keliauti į žygius, dalyvauti stovyklose... Taip pat dažnai sulaukavau klausimų "Kas tie skautai? Ką jie veikia?"... Nusprendžiau, kad aiškiau papasakoti, nei tai padarytų tikras skautiškas filmukas, būtų sunku, taigi... 

Šis filmukas - neilgas, sudarytas iš, kaip jau minėjau, klipų, rastų youtube.com, taigi mano indėlis į jį yra tik keletas nuotraukų, visas montavimas ir vertimas iš anglų kalbos. Beje! Vertimas toli gražu nėra tikslus... Labai atsiprašau dėl to ir siūlau normaliai suprantant anglų kalbą subtitrų neskaityti... 

Malonaus žiūrėjimo! Jei patiks, prašom naudoti - pakeiskit dalį apie mūsų draugovę medžiaga apie savąją, ir tikiuosi jis jums pravers :)

Sesė Austėja