Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-09-23

Safe From Harm elektroninė mokymosi sistema

2011 metų rugpjūčio pirmą dieną WOSM paskelbė naują elektroninę mokymosi sistemą „Keeping Scouts Safe From Harm“

 

2011 metų rugpjūčio pirmą dieną WOSM paskelbė naują elektroninę mokymosi sistemą „Keeping Scouts Safe From Harm“. Šioje sistemoje vadovai ir kiti suaugę skautai gali gilinti savo žinias vaikų apsaugos tematika, treniruotis bei daryti testus, nagrinėti realias situacijas ir ieškoti tinkamų sprendimų. Atlikus testus, iš karto galima gauti asmeninį įvertinimą, taip pat ir specialų WOSM sertifikatą, patvirtinantį praeitą kursą. Taip pat elektroninėje mokymosi sistemoje galima rasti begalę naudingų nuorodų, dokumentų bei kitų skautiškų organizacijų vykdomų politikų pavyzdžių. Ši „Safe From Harm“ sistema plačiai išbandyta ir naudota 2007 ir 2011 metų Pasaulinėse stovyklose.

 

Sistemoje taip pat galima rasti skautiškų organizacijų valdymo bei jaunimo programos skyrelius. "Safe From Harm" - pirmasis elektroninis leidinys , kuris suteikia priėjimą prie išsamios informacijos apie vaikų apsaugą. Skautiškų organizacijų valdymo skyrius siūlo pasinagrinėti Amerikos, Airijos bei kitų šalių skautiškų organizacijų pavyzdžius plėtojama tema, pateikia naudingos informacijos apie šių šalių praktiką.

Jaunimo programos skyrius pateikia puikius sprendimų būdus, kaip mokyti vaikus suprasti tam tikras situacijas, vengti rizikos ir ją įvertinti. Taip pat čia galima rasti informacijos ir pavyzdžių, kaip skautai turėtų elgtis susidūrus su prievarta, išnaudojimu.

Sistema yra lengvai prieinama bei naudinga kiekvienam suaugusiam skautui – tai puiki proga mokytis virtualioje erdvėje ir įgyti arba gilinti jau turimas žinias, kurias kasdien taikome realiame gyvenime.

Elektroninę mokymosi sistemą galima rasti apsilankius čia.

URS informacija