Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-09-20

Skautatinklio naujienos (rugsėjo 20 diena)

1. Labai svarbi apklausa 2. Mėnesio iššūkis 3. Ieškome spalio mėnesio skauto 4. Įdomiausi projektai

Labas,

šiandien skautatinklio naujienos ne video formatu, bet nuo to jos ne ką mažiau įdomesnės!

Padėk tobulinti skautatinklį

Ar jau pasiilgai senojo skautatinklio savaitės klausimų? Mes pasiilgome. Todėl rodome tau būdą dar įdomiau apklausti skautatinkliečius, o tuo pačiu prašome pasidalinti savo nuomone apie naująjį skautatinklį.

 
Create your free online surveys with SurveyMonkey, the world's leading questionnaire tool.

 

Skautatinklio mėnesio iššūkis

Jei žiūrėjai paskutinę „Popietę su skautatinkliu“, jau išgirdai apie skautatinklio mėnesio iššūkį. Taip taip, siūlome šį mėnesį parodyti savo išradingumą ir kūrybiškumą kuriant skautiškus filmukus. Čia tau ne tris mazgus surišti!

Sukurk skautišką filmuką

Visų pirma kartu su visa skiltimi sugalvokite, kokia bus filmuko idėja, trukmė ir kokiu būdu jį darysite. Kai viską aptarsite, pasiskirstykite darbais: reikės režisieriaus, scenaristo, dizainerio (dekoracijoms), operatoriaus, montuotojo... Pagalvokite, gal dar reikėtų prodiuserio, kuris rastų filmuko kūrimui lėšų ar surengtų filmuko premjerą ir pasirūpintų, kad jūsų darbas patektų į tikrą kino festivalį? Galų gale, nepamirškite, kad jūsų filmukui (nebent jis bus pieštinis) reikės aktorių!

Kai filmukas bus baigtas, būtinai pasidalinkite juo su visais skautatinkliečiais :)

 

Skautiškų filmukų pavyzdžiai įkvėpimui

 

Filmukų laukiame iki spalio 15 dienos!

Ieškomas spalio mėnesio skautas

Spalio mėnesio skautu taps brolis arba sesė, parašęs bent vieną naujieną skautatinkliui ir kitaip aktyviausiai dalyvavęs jo gyvenime. Dar turi laiko užsidirbti šį garbingą titulą!

Projektai, į kuriuos būtina užsukti:

Skiltuvas – nes pavadinimas labai intriguoja!

Skautiška atributika – visos uniformų ir kitos atributikos naujienos vienoje vietoje.

Skautų valstybėje vyksta inirtinga diskusija, ar 14 metų yra tiesus kelias į patyrusio skauto kaklaraištį. Užsuk padiskutuoti. 

Iki susitikimo realybėje!

Skautatinklio komanda