Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-09-14

Lietuvos skautija siūlo darbą

Lietuvos skautija ieško projekto vadovo.

   Lietuvos skautija, bendradarbiaudama su Lietuvos skaučių seserija ir Studentų skautų organizacija, ruošiasi įgyvendinti ES lėšomis finansuojamą nacionalinį plėtros projektą „Dievui. Tėvynei . Artimui“, ir ieško projekto vadovo.

 

Darbo pobūdis:

    Projekto „Dievui. Tėvynei. Artimui“  tikslas – stiprinti neformaliojo ugdymo paslaugų kokybę, plečiant skautų veiklą visoje Lietuvoje. Projekte numatyta pritraukti į skautišką veiklą naujų narių ir suaugusių savanorių vadovų, steigti  ir palaikyti naujus skautiškus vienetus, aprūpinti jų vadovus darbo metodika ir priemonėmis.  Taip pat, projektas siekia šviesti visuomenę, skatinti žmonių pilietinį aktyvumą ir pristatyti galimybes mokytis visą gyvenimą, dalyvaujant nevyriausybinių organizacijų veikloje.

  Projekto vadovo darbas – koordinuoti projekto įgyvendinimą nacionaliniu mąstu,  atsakyti už sklandų projekto veiklų vykdymą, tvarkyti projekto dokumentus ir finansus. Atskirų projekto sričių koordinavimu rūpinsis dar trys apmokami darbuotojai.  Ši projekto komanda 2012-2013 m. dirbs drauge su LS primija, įgyvendinant projekto veiklas.

 

Siūlome:

  • Socialiai naudingą darbą ir galimybę daryti teigiamą poveikį visuomenei;
  • Galimybę plėsti kompetenciją neformaliojo švietimo vadybos srityje;
  • Terminuotą darbo sutartį 24 mėnesiams.
  • 1500 Lt mėnesinį atlyginimą (į rankas) ir socialines garantijas;
  • Lankstų darbo grafiką, galimybę dirbti iš namų;
  • Draugišką skautų kolektyvą.

 

Reikalavimai kandidatams:

  • Projektų valdymo patirtis (patirtis dirbant su struktūriniais projektais ir viešaisiais pirkimais būtų didelis privalumas);
  • Galimybė dirbti Vilniuje arba Kaune.
  • Asmeninės savybės:  gebėjimas greitai priimti sprendimus ir dirbti komandoje, atsakingumas, organizuotumas ir kruopštumas dirbant su dokumentais.
  • Bent 5 metų skautiškos veiklos patirtis.

 

Susidomėjusius prašome siųsti savo CV el.paštu, adresu pirmija@skautai.lt iki š.m. rugsėjo 30 d.

Kilus klausimams, susijusiems su projektu ar darbo pobūdžiu, nedvejodami kreipkitės Lietuvos skautijos vyriausiąjį skautininką Tomą Rakovą telefonu 8 618 73008 arba el.paštu pirmija@skautai.lt

 

Lietuvos skautijos informacija