Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-09-02

Skautatinklio atsinaujinimo šventė

Rugsėjo pirmąją skautatinklio atsinaujinimas buvo paminėtas vakarėliu Vilniaus skautų centre, kuris tiesiogiai transliuotas internetu.

Rugsėjo pirmą dieną Vilniaus skautų centre veiksmas virė visą dieną.

Išbandytas tik ryte atsiradęs internetas ir jo greitis. Pagaliau išsirinkta, per kur bus rodoma transliacija. Supirktas maistelis banketui. Skautų centras padalintas į zonas: spaudos konferencijų salė ir banketo salė. Pasidalinta į darbo grupes ir išsiskirstyta užduotimis. 

Sesės pertraukėlės proga pripūtė kalnus balionų. O tada žmonių gausėti, gausėti, gausėti, šurmulys - didėti.. Ir prasidėjo šventė! 

 

 

Visos tiesioginės transliacijos metu buvo palaikomas ryšys su FB draugais ir programuotoju Donatu. Kaip ir priklauso, svarbiausią akimirką įvyko krizė ir... Skautatinklio paleidimas šiek tiek nusikėlė. Kol visi prie savo kompiuterių ekranų maigė "refresh" mygtuką, mes irgi nekantraudami šnekučiavomės, kas gi galėjo nutikti. Visus mus nuramino brolis Kuras, kuris papasakojo kelias galimas nesklandumų priežastis ir nuramino, kad vėlų vėliausiai skautatinklis startuos po 72 valandų :) Gerai, kad tiek neprireikė!

Nutraukus tiesioginę transliaciją vakarėlis nesibaigė. Vilniaus skautai dar ilgai neskubėjo skirstytis namo, bet apie tai - kitą kart :)