Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-09-01

Sveikiname su rugsėjo 1-ąją!

Visi, saulutės nubučiuoti ir nupėduoti, laužo dūmais prakvipę broliai ir sesės, sveiki sulaukę saulėto ir daug skautiškų naujienų bei smagybių žadančio rudens! Nors artėja žiema, bet mūsų pramogos su tikslu tęsiasi ištisus metus. Juk be proto smagu spaudžiant šaltukui įsikibti į parankę broliui ar sesei, prisipilti termosą karštos arbatos ir su daina traukti per rudens išmargintus miškus.

Pirmoji skautiška naujiena mus pasitinka jau šiandien! Sulaukęs 7-ojo gimtadienio drabužėlius keičia ir į mokyklą išeina mūsų visų mylimas draugas - skautatinklis. Hip valio! Visus kviečiame švęsti drauge. Jums tereikia prisijungti prie svetainės skautai.lt 18:30 val. ir, su kuo didesniu būriu sesių bei brolių, tiesiogiai stebėti skautatinklio septintąjį gimtadienį. Ten ir susitiksime!

Budėkime!