Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-08-11

ATSARGIAI!!! Virusas!!! (Atnaujinta 08.12)

Vakar paskleista informacija apie plintantį virusą šiandien buvo patvirtinta. Organizacijos vadovybės džiaugsmui, paaiškėjo, kad virusas yra visiškai nepavojingas. Virusas [i]Nuper mutata[/i] (lt. Pokyčių) sklinda tik skautiškoje aplinkoje ir jo tikslas - paruošti bendruomenę artėjantiems pokyčiams. Pirmieji penki Lietuvos skautijos nariai jau persirgo virusu ir šiuo metu bando užsidirbti Testuotojo specialybę... Tik nuo jų darbo priklausys, ar virusas bus panaudotas geriems tikslams! [img_id]36447[/img_id] Sekite naujienas.

Rugpjūčio 11 d. informacija:

Lietuvos skautijos Pirmija informuoja, kad organizacijoje nesuvaldomai plinta kol kas neatpažįstamas virusas.

Juo užsikrėtę pradeda paisyti keistus dalykus ir siuntinėti vieni kitiems neaiškias žinutes sudėliotas iš nesuprantamų simbolių.

Kol vyksta tyrimas ir ieškoma būdų pagydyti užsikrėtusius, būkite budrūs! Pateikiame viruso pavyzdį:


Budėkime!

--
Lietuvos skautijos Pirmija