2011-07-25

Vienas, du – uniformą aš turiu!

Šviežiausios naujienos: jau galima užsisakyti naujojo modelio Lietuvos skautijos uniforminius marškinius ir jaunesniųjų skautų uniformą!

Visi marškiniai siuvami iš patvarios ir kvėpuojančios medžiagos, kuri yra patogi ir tarnaus daug metų. Audinio spalva – tamsiai pilkšva.

Naujųjų moteriškų arba vyriškų marškinių kaina – 60 Lt.

Taip pat siūlome įsigyti ir naująją jaunesniųjų skautų uniformą – ryškiai žalius polo marškinėlius ir džemperius su Lietuvos skautijos simbolika. Polo marškinėliai ir džemperis parduodami komplekte, kad kiekvienas vilkiukas būtų pasiruošęs šiltam ir vėsesniam orui.

Jaunesniųjų skautų uniformos komplekto kaina – 75 Lt.

Kaip užsisakyti?

Norint užsisakyti uniformą skautų vienetui (draugovei, tuntui ar kt.) reikia:

1. Užpildyti uniformų užsakymo lapą (žr. žemiau), nurodant užsakomų uniformų dydžius, modelius ir kiekius;

2. Užpildytą užsakymo formą siųsti broliui Jaronimui Šnipui adresu skautiska.atributika@gmail.com;

3. Pateikus užsakymą, už prekes iš anksto sumokėti grynais arba pavedimu;

4. Tuomet užsakymas perduodamas gamybai;

5. Uniformų užsakymas skautišką vienetą pasiekia per mėnesį.

Individualūs užsakymai nebus priimami. Norint užsisakyti uniformą reikėtų kreiptis į savo vienetą.

Kviečiame teikti užsakymus. Pirmąją užsakymų partiją gaminti atiduosime š. m. rugpjūčio 15 d. Taigi kviečiame paskubėti ir teikti užsakymus iki rugpjūčio 15 d. Pateikę užsakymus vėliau – turės palaukti kiek ilgiau, iki kitos gamybos partijos rugsėjo mėnesį.

Žemiau pateikiame uniformos užsakymo formą ir uniformos dydžio nustatymo instrukcijas.

Jei turite klausimų – rašykite adresu skautiska.atributika@gmail.com. Ieškosime atsakymų kartu!

Pasipuoškime!