2011-07-13

Pradedamas rinkti nario mokestis už 2012 metus

Sesės ir broliai, Vasara – puikus metas aktyviai prisijungti prie skautų veiklos ar atnaujinti savo narystę mūsų organizacijoje. Kiekvienas skautas žino:

Vadovaujantis Lietuvos skautijos nario mokesčio nuostatais nuo šių metų liepos 1 d. pradedamas rinkti nario mokestis už ateinančius – 2012 – metus.

Narystės mokestį už skautų vienetus galima sumokėti grynais arba pavedimu, pagal žemiau pateiktą 2012 m. nario mokesčio rinkimo žiniaraštį.

Mokant grynais – užpildytas vieneto narių mokesčio žiniaraštis pateikiamas kartu su pinigais.
Mokant pavedimu – prie užpildyto vieneto žiniaraščio reikėtų pridėti banko pavedimo kvitą.

Primename, kad LS vienetui (draugovei, tuntui, kraštui), sumokėjus nario mokestį iki šių metų lapkričio 1 d., kraštui bus gražinta 15 % nuo sumokėtos sumos.

Atnaujinkime narystę Lietuvos skautijoje ir paraginkime tai padaryti savo brolius ir seses!
Komentaruose kviečiame pasidalinti nuomonėmis apie tai, kodėl verta būti skautijos nariu.

Į rūpimus klausimus atsakys ir mokestį tvarkingai sumokėti padės brolis Martynas Raugevičius 8 620 67221, finansai@skautai.lt

LS Finansų skyriaus informacija