Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-04-26

LiJOT mokymai apie regioninę politiką

Ankstų šeštadienio rytą darbingi ir kupini entuziazmo, su dideliu noru pasisemti kuo daugiau žinių ir patirties, susitinkome Kauno skautų name. Mokymus pradėjome linksmais susipažindinimo žaidimais, tikriausiai ir šiandien prisimename vienas kito vardus. Ilgai netrukę kibome į didelius ir rimtus darbus. [img_id]35901[/img_id]

LiJOT'o seminaras skautams supažindino mus, dalyvius, su šiandienine jaunimo politika, o spalvoti saldainiai padėjo susiskirstyti į grupeles. Kiekviena iš grupelių atstovavo tam tikrą sferą: visuomenę, valdžią, NVO, žiniasklaidą. Darbą grupelėse vainikavo diskusiją apie kiekvienos sferos problemas ir jų sprendimo būdus.

Nuo rimtų ir didelių darbų mus atitraukė nuostabūs pietūs, vakarienė ir arbatėlės pertraukėlės. mokymuose įgauta informacija labai naudinga kiekvienam iš mūsų, įgauta patirtis ir žinios vieniems pravers ateityje, kitiems pagelbės šiandien, o šauni kompanija dar labiau praskaidrino ir taip saulėtą dieną.