Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-04-07

5 min skautams

Ačiū visiems, kurie dalį savo gyventojų pajamų mokesčio (GPM) 2010 m. skyrėte Lietuvos skautijai. Organizacijos sąskaitą pasiekė 6390 Lt. Jūsų dėka: - Mokymų skyriaus ir Ryšių su visuomene skyriaus vedėjos kėlė kvalifikaciją tarptautiniuose mokymuose; - Akcija „Betliejaus Taikos Ugnis“ visuose kraštuose populiarinta specialia atributika; - Kalėdinius sveikinimus Jūsų visų vardu gavo Lietuvos jaunimo organizacijos, Lietuvos ir pasaulio lietuvių skautiškos organizacijos, skautų dvasios tėvai, LR institucijos, partneriai ir rėmėjai; - Nacionalinė būstinė Kaune džiugina akį suremontuotais balkonais, sanitariniais mazgais ir elektros skydu; - Buvo išleista šūsnis skirtukų – ne tik pristatančių skautus, bet ir kviečiančių 2 % GPM skirti Lietuvos skautijai. Ar sunku daryti gera? Pažiūrėkim -