2011-04-05

PaDAROM?

Žinai, kaip kartais būna, kai sėdi su draugais ir galvoji, „ką šiandien veikiam?”, ir kai visi daug kalba, bet nieko nedaro? [b]„Darom"[/b] yra tas metas, kai gali mesti kalbas, kad esi [i]skautas – gamtos draugas[/i], o iš tikrųjų imtis veiksmų! Ir geras būsi, ir su draugais pasimatysi, o ir miškas tau padėkos.

Šiemet „Darom" tikisi sulaukti daugiau nei 200 tūkstančių savanorių pagalbos tvarkant įvairias Lietuvos teritorijas. Skamba puikiai? Bet visi žinome, kad niekas nevyksta savaime, o ypač kai kalbama apie tvarką... Griebk sesę / brolį į parankę ir marš į talką!

Kada? Balandžio 16 d. nuo 10 val.

Kur? Labai keisti klausimai, girdėjau, kad skautai labai savarankiški, bet kad jau klausi, tai visą informaciją gali rasti: www.mesdarom.lt, o šiaip rekomenduojame prisijungti prie savanorių savo gyvenvietėje, susitvarkyti savo mėgstamą stovyklavietę, į kurią vykstate kasmet, arba pasidaryti išvyką ir prisijungti prie savanorių kur tolėliau.

Kas tas „Darom"? Rimtai, dar nežinai? „Darom" – tai akcija, prasidėjusi 2008 m. Be pagrindinio gamtos švarinimo tikslo ja siekiama stiprinti gamtosauginę mąstyseną ir žadinti pilietinį aktyvumą.

Ar jau užsiregistravai?