Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-04-05

Savaitė iki AGOROS!

Balandžio 14-17 dienomis tarptautiniame skautų centre Kanderštege, Šveicarijoje, vyks ketvirtasis europinis renginys, skirtas vyr.skautų amžiaus skautams AGORA Alias-Rover2011 (organizuojamas for Rovers by Rovers). [img_id]35882[/img_id]

Kartu su Rita iš Portugalijos, Vincent‘u iš Prancūzijos ir Niels‘u iš Olandijos esame šių metų renginio organizacinė komanda. Alias-Rover dalyviai atvyksta iš 13 šalių. AGORA suteiks galimybę pajusti, ką reiškia būti tarptautinėje komandoje, pasidalinti patirtimi, pasisemti naujų idėjų, suteiks nepakartojamos patirties, žinių apie tarptautinį skautavimą, įkvėps noro dar aktyviau veikti, bendrauti ir bendradarbiauti. Deja, Lietuvos skautijos atstovų tarp dalyvių nebus, tačiau pažadu stengtis kaip galėdama tinkamiau atstovauti mūsų šaliai!

Sesė Birutė Taraskevičiūtė, jūrų skautė, kandidatė į gintares