Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-02-16

Didžiuojuosi, kad esu skautas!'11

Ar žinai, kaip šiemet minėsi BP gimtadienį? Pernai buvo puikus pirmas blynas, tad šiemet kviečiame dar aktyviau prisijugti prie akcijos "Didžiuojuosi, kad esu skautas!". Parodykime, kad didžiuojamės būdami didelės skautiškos šeimos nariais. [img_id]33391[/img_id]

1. Vasario 22 dieną eik į darbą, mokyklą, universitetą, parduotuvę, koncertą su skauto kaklaraiščiu. Tegul visi aplinkiniai sužino, kad esi skautas ir tuo didžiuojiesi.

2. Socialiniuose tinkluose įsidėk skautišką nuotrauką.

3. Nusifotografuok su kaklaraiščiu (mokykloje, darbe ir pan) ir įdėk nuotrauką į specialią skautatinklio galeriją. Nuotraukos pavadinime įrašyk įdomiausią reakciją, kurią per dieną išgirsi iš aplinkinių. Pvz.: „Kas tu per indėnas?"

Pasveikinkime BP su gimtadieniu!

Lietuvos skautijos informacija