Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-02-03

Ateik į knygos „Skautybė berniukams" pristatymus!

[i]„1934 m., kai „Skautybė berniukams", autoriui leidus, buvo išversta į lietuvių kalbą, Lietuvos spaudoje buvo rašoma: „Negali būti nė vieno vado, nė vieno skauto, kurs nebūtų pagrindinai šios knygos išstudijavęs. Ji yra berniukui tapti skautu pradžia, ji yra pamatas vadovui dirbti skautų darbą, ji yra rodyklė visam skautiškam auklėjimui ir veikimui. Ji bus ypač naudinga tėvams, mokytojams, dvasininkams ir kitiems, kurie tik norėtų ir turėtų pažinti skautybę.“ Knyga su nerimu išleista didžiuliu tiems laikams tiražu – 7 000 egzempliorių, tačiau netrukus leidėjai jau džiaugėsi palankiu visuomenės bei įžymių veikėjų įvertinimu ir tuo, kad kasdien keliasdešimt knygos egzempliorių iš Kauno išsiunčiama į provinciją." fil. sk. vytis Giedrius Židonis[/i]

Susitikime Skautiškos Knygų Knygos pristatymuose:

Vilniuje:

- Vasario 10 d. 18 val. PC „Ozas" esančiame knygyne „Vaga" (Ozo g. 18, II a.).
- Vasario 20 d. 14 val. parodų centre LITEXPO vyksiančios Vilniaus knygų mugės metu (Laisvės pr. 5, salė 5.1). Įėjimo į mugę bilietų kainos: 10 Lt, 7 Lt (studentams, moksleiviams, senjorams), 25 Lt (galiojantis visas mugės dienas). Šiame pristatyme be būrio Vilniaus krašto skautų, nuotykiais ir patirtimi dalinsis brolis Valdas Adamkus.

Klaipėdoje:
- Vasario 23 d. 17 val. Klaipėdos apskrities viešosios I.Simonaitytės bibliotekos Gerlacho palėpėje (H. Manto g. 25, Klaipėda).

O gal nori apie vieną populiariausių visų laikų knygų papasakoti ir savo krašte?

Prisidėk!

Visais pristatymų klausimais, pastabomis ir iniciatyvomis kreiptis į psktn. kand. į vyr. sk. Laimą Dagytę, tel. nr. 867423646 arba el. paštu laima.dagyte@gmail.com.