2011-01-24

PATYS PAČIAUSI skautų vadovai – kas jie?

Sausio 22 d. Kaune vykusio dainų konkurso metu buvo paskelbti PATYS PAČIAUSI Lietuvos skautijos 2010 metų vadovai. Skelbiame nominantus ir ištraukas iš juos nominavusiųjų laiškų!

DAIVA BLAGNYTĖ (Klaipėdos kraštas)

„Sesė Daiva jau daugiau nei 10 metų vadovauja Jūratės ir Kastyčio draugovei, kas savaitę sąžiningai vykdo sueigas, moko jaunesniuosius skautiškų subtilybių; ji visuomet padės, pasirūpins kiekvienu broliu ir seserimi. Sesė Daiva užaugino nemažą būrį patyrusių skautų, šiuo metu skautišku keliu veda jaunesniuosius skautus.“

DAIVA KUDULE (Marijampolės kraštas)

„Mums vadovės patirtis – neįkainojama, įsimename kiekvieną jos patarimą.“
„Ji besišypsanti, visur bėganti, nenustygstanti vietoje, miela ir smagi.“
„Ji tarsi mūsų draugė – nebaisu jai pasakyti tai, ko nesakom kitiems.“
„Mes jai svarbūs ir ji visada bus už mus.“
„Ji žino viską – jos skautiška patirtis neįkainojama, o sumanumas – neįtikėtinas.“

JŪRATĖ GELŽINIENĖ (Panevėžio kraštas)

„Ji visada moka džiaugtis savo draugovės pasiekimais.“

(pirma iš dešinės)

JANINA ŽVIRBLYTĖ PASLAVIČIENĖ (Šiaulių kraštas)

„Mano vadovė Janytė jau nuo pat mažų dienų kartu su manimi. Ji buvo, kai laikiau vilkiukės kaklaraištį, buvo ir tada, kai tapau skaute, kai pelniau labai svarbų, patyrusios skautės, kaklaraištį. Ji tikrai man kaip skautiška mama. Be jos neįsivaizduoju nei vienos stovyklos ar skautų sueigos.“

LINA RINKAUSKAITĖ (Panevėžio kraštas)

„Griežta, rimta, tačiau širdyje mylinti.“
„Kada reikia pabara ir kada reikia – pagiria ir apdovanoja. Myli be galo ir apsčiai.“

KĘSTUTIS KULIKAUSKAS (Panevėžio kraštas)

„Jis tiesiog nepakartojamas. Šmaikštus, energingas, jo niekur netrūksta. Kur pažvelgsi –
visur jį rasi.“

VAIDA MARTIŠIŪTĖ (Vilniaus kraštas)

„Ji visada būna šalia, kai reikia patarimo ar draugiško peties.“
„Net ir sunkiausiose situacijose ji mus priverčia kvatotis iki pilvo skausmo.“
„Ji be galo mėgsta balionus ir žaismingai išdažytus veidus.“
„Vaida niekada nebijo sugrįžti į vaikystę, o vaikystė – į Vaidą.“

SERGEJUS STAPONKUS (Šiaulių kraštas)

„Brolis, vadovas. Visada padės, paguos. Tik su juo gali pasikalbėti kaip su tikru tėvu. Visur visada pirmas, kitus įtraukiantis ir besišypsantis.“

Valio PAČIAUSIEMS!