Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-01-12

Išrinktas naujasis WOSM komitetas

Šią savaitę Kuritiboje (Brazilija) vyksta WOSM pasaulinė konferencija. Vienas iš svarbiausių jos uždavinių - naujo pasaulinio komiteto rinkimai. Džiaugiamės galėdami pranešti šiandien vykusių rinkimų [url=http://www.scout.org/en/information_events/news/2011/world_scout_comittee_election_results]rezultatus[/url].

Į komitetą pateko:

Karin Ahlbäck, Suomija
Abdullah Alfahad, Saudo Arabija
João Gonçalves, Portugalija
Marcel Ledjou, Dramblio Kaulo Krantas
Mari Nakano, Japonija
Daniel Ownby, Jungtinės Amerikos Valstijos

Džiugu, kad net dvi vietas gavo Europos Regiono atstovai. Taip pat, reikėtų paminėti, kad portugalas João paskutinius trejus metus globojo Lietuvos skautiją. Interviu su juo galite rasti 2009 m. žiemos Skautų aide

Pasauliniame komitete, kuris yra mūsų Tarybos atitikmuo, iš viso yra 12 vietų. Nariai jame keičiasi rotacijos principu (po 6) ir yra renkami kas trejus metus vykstančiose pasaulinėse WOSM konferencijose.

Hip valio naujai išrinktiems sesėms ir broliams!

Lietuvos skautijos informacija