Kas Naujo?

Skautų naujienos

2010-12-29

Kalėdinis gerasis darbelis

Švenčių šurmuliui nepasibaigus skubame pasidžiaugti savo Kalėdiniais įspūdžiais. Atėjus šventėms ir šaltiems orams, visi juk norime gauti dovanų, norime sėdėti šiltai įsisupus į apklotą, kartu su šeima, ir klausyti, kaip spragsi malkos židinyje. Tačiau ne kiekvienas gali sau tai leisti. Todėl mes, kaip skautės, stengiamės padėti pajausti laimę, nešdamos gerumą kitiems žmonėms.Dėl šios priežasties Klaipėdos krašto vyresniųjų skaučių „Jūros“ būrelio kandidatės šiais ypatingais metais nusprendė savo vieną Šv.Kalėdų dieną skirti Rupšlaukių šeimynai. Tradiciniam dovanų keitimuisi kiekviena sesė kandidatė, peržvelgusi savo namų spintas, komodas, stalčius ir lentynas atrado kuo pasidalinti.
Bent kiek pasitarnavusios artimui ir prisidėjusios prie Kalėdų stebuklo kurimo siunčiame didelius linkėjimus nuo jūros ir linkime gerų švenčių su artimais žmonėmis!
Nepamirškime vienas kito, juk kartais reikia tiek nedaug...
Broliai ir sesės,
BUDĖKITE!