Kas Naujo?

Skautų naujienos

2010-09-06

Pionerijos kursai

Visą vasarą statę ir montavę visokius statinius stovyklose ir dar pakankamai neprisistatę bei įvairiausių iššūkių nebijantys skautai susirinko iš visos Lietuvos miškų ir miškelių į pionierijos mokymus Zūbiškėse (Kaišiadorių r.). Visi susirinko labai ryžtingai nusiteikę ir pasirengę pastatyti nors ir Babelio bokštą, o didžiulė rąstų krūva, kurią išvydome tik atvykę į mokymus, dar labiau paskatino imtis didžiulių projektų. Tad ilgai nelaukę visi pasiskirstė į dvi komandas, kurias pavadinsiu slaptais užkoduotais pavadinimais.

Komanda Nr. 1 arba „Pastovyklės dizaino guru” nepristigę ryškių idėjų ir drąsos ėmėsi gaminti net tris dizaino objektus. Dizaino objektas Nr.1 arba „Kopėčios į dangų“ - žiauriai funkcionalus ir su labai gilia idėja. Pastovyklės dizaino objektas Nr. 2 arba „Dvigulė sofa-lova-supynės“ – taip tobula, kad net trūksta žodžių :) (pati bandžiau ne kartą). Pastovyklės dizaino objektas Nr. 3 arba „Daugiafunkcinė valgymo erdvė“ taip pat buvo visų visų daugybę kartų išbandyta ir veikia nepriekaištingai, tiesiog dizainas visiškai be priekaištų. Paplojam šauniajai dizainerių komandai!!! Kleeep kleep dizzz dizzz!!! Valiooo Valioo!!!


Komanda Nr. 2 arba kitaip dar vadinama „Jaunoji susisiekimo ministerijos inžinierių karta“. Vos tik pastovyklėje radę upę nusprendė, kad susisiekimui negali būti jokių kliūčių ir iškart ėmėsi statyti tiltą, grėsmingu kodiniu pavadinimu „Kupranugaris 15x2”. Šaunus tiltukas gavosi, toks platus platus, beveik kaip autostrada. O kad būtų kur nueiti ta medine autostrada, inžinieriai suprojektavo mistinį aukurą vidur upės ir tokį patį mistiškai patogų daugiavietį fotelį kitapus upės.

Va taip spėriai išsprendę visas stovyklavietės dizaino ir susisiekimo problemas šaunieji statybininkai ilsėjosi vienoj upės pusėj, kitoj upės pusėj ir vidur upės, ir pačioj upėj.

O dabar sakom ačiū mokymų organizatoriams ir mokymų vadovui. AČIŪ. Valiioooo Valiooo!!!

P. S. O vinių mes nenaudojam!!! :)
P. S. P. S. Vinis mes surišam kaspinėliais ir dovanojam vietoj gėlių arba prikalam prie kelmo, kad niekur nepasimestų :)

kand. į vyr. sk., s.s. Gerda Kvedaraitė