Kas Naujo?

Skautų naujienos

2010-09-02

Renkamas 2011 metų LS nario mokestis

Nuo 2010 metų liepos 1 d. renkamas Lietuvos skautijos nario mokestis už 2011 metus.

2011 metų LS nario mokestis – 30 Lt.

LS narių, vyresnių nei 25 metai ir neužimančių vadovaujančių pareigų, nario mokestis – 50 Lt.

Nuolaidos taikomos mokantiems 30 Lt dydžio mokestį, kai šeimoje yra daugiau nei vienas LS narys:
Jeigu šeimoje yra 2 LS nariai – nario mokestis po 25 Lt
Jeigu šeimoje yra 3 LS nariai – nario mokestis po 15 Lt
Jeigu šeimoje yra 4 ir daugiau LS narių – nario mokestis po 10 Lt.
Nariams, vyresniems nei 25 metų ir neužimantiems vadovaujančių pareigų – nuolaidos netaikomos.

Iliustracija: 3 narių šeimoje 26 metų mama skautė neužima jokių vadovaujančių pareigų, tėtis yra draugininkas, o sūnelis – vilkiukų gaujos narys. Tokiu atveju mamytės nario mokestis yra 50 Lt, o tėvelio ir sūnaus – po 15 Lt (paskaičiuota nuo 3 LS narių šeimoje) – iš viso 80 Lt.

Pagal galiojančius LS struktūrinius nuostatus vadovaujančios pareigos yra draugininko ir jo pavaduotojo, tuntininko ir jo pavaduotojo, krašto seniūno ir jo pavaduotojo, Tarybos, Pirmijos, Etikos komisijos ir Kontrolės komisijų narių.
LS nario mokestis Pirmijos skyriaus nariui – 30 Lt (Tarybos sprendimas, 2009-08-22).

2011 metų LS nario mokesčio žiniaraštis – prisegamas. Surinktus pinigus galima pervesti į Lietuvos skautijos sąskaitą (LT46 7044 0600 0315 2352, AB SEB bankas, Banko kodas 70440), o pavedimo kopiją ir užpildytą žiniaraštį atsiųsti el. paštu pazymejimas@skautai.lt arba adresu Trakų g. 18, Kaunas.

Nariai, susimokėję LS nario mokestį, gaus nario pažymėjimo galiojimą pratęsiančią hologramą. Nariai neturintys nario pažymėjimo arba turintys pažymėjimą, kurio galiojimas jau buvo pratęstas penkis kartus, turi užpildyti nario pažymėjimo formą ir siųsti el. paštu pazymejimas@skautai.lt. Nario pažymėjimo forma prisegama.

Sekretoriato skyriaus informacija