Kas Naujo?

Skautų naujienos

2010-08-25

Panevėžio apskrities skautų vasaros stovykla „Čia tau ne Marsas“

Birželio 21-28 dienomis Vilktupyje vyko kasmetinė Panevėžio apskrities skautų vasaros stovykla „Čia tau ne Marsas“. Stovykla buvo skirta vaikams 7m. iki 18 m. Stovykloje sužavėjo gerai organizuota programa: įdomios užduotys, kūrybiškumą ir judrumą skatinantys žaidimai , saviraišką skatinanti amatų diena, teatro diena, pašnekesiai prie laužo, įspūdingi naktiniai žygiai, nepakartojamos krikštynų akimirkos. Nebuvo pamiršta ir gamta - ekologinio žygio metu pamatėme, kad jai mūsų rankų labai reikia. Dvasiškumo ugdymo dienos metu klausėmės Šv. Mišių, kurias aukojo Truskavos parapijos kunigas Simas Maksvytis. Jis taip pat yra skautų dvasinis vadovas.Tai aktyvus,nuoširdus,pasiaukojantis-visų skautų gerbiamas kunigas. Labiausiai Aušrinės draugovės skautus sužavėjo Takeshi pilis: nelengva buvo įveikti labirintą, patiko „purvo vonios“, lengviau buvo bėgti slidžiais paviršiais, dainuoti karaoke, bet skaityti kiniškai ne visiems pavyko, bet buvo labai linksma. Nuoširdžiai dėkojame už gerai organizuotą laiką Panevėžio miesto, Minties gimnazijos, Gabijos draugovės, vadovei Jūratei Gelžinienei. Pilni stovyklos įspūdžių vykome į tarptautinę Lietuvos, Latvijos ir Estijos stovyklą „Baltic Jamboree 2010“. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos „Aušrinės“ draugovės skautininkė Ilona Dauderienė

Birželio 21-28 dienomis Vilktupyje vyko kasmetinė Panevėžio apskrities skautų vasaros stovykla „Čia tau ne Marsas“. Stovykla buvo skirta vaikams 7m. iki 18 m. Stovykloje sužavėjo gerai organizuota programa: įdomios užduotys, kūrybiškumą ir judrumą skatinantys žaidimai , saviraišką skatinanti amatų diena, teatro diena, pašnekesiai prie laužo, įspūdingi naktiniai žygiai, nepakartojamos krikštynų akimirkos.Nebuvo pamiršta ir gamta - ekologinio žygio metu pamatėme, kad jai mūsų rankų labai reikia. Dvasiškumo ugdymo dienos metu klausėmės Šv. Mišių, kurias aukojo Truskavos parapijos kunigas Simas Maksvytis. Jis taip pat yra skautų dvasinis vadovas.Tai aktyvus,nuoširdus,pasiaukojantis-visų skautų gerbiamas kunigas.Labiausiai Aušrinės draugovės skautus sužavėjo Takeshi pilis: nelengva buvo įveikti labirintą, patiko „purvo vonios“, lengviau buvo bėgti slidžiais paviršiais, dainuoti karaoke, bet skaityti kiniškai ne visiems pavyko, bet buvo labai linksma. Nuoširdžiai dėkojame už gerai organizuotą laiką Panevėžio miesto, Minties gimnazijos, Gabijos draugovės, vadovei Jūratei Gelžinienei.
Pilni stovyklos įspūdžių vykome į tarptautinę Lietuvos, Latvijos ir Estijos stovyklą „Baltic Jamboree 2010“.Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos
„Aušrinės“ draugovės skautininkė Ilona Dauderienė