Kas Naujo?

Skautų naujienos

2010-08-12

„Baltic Jamboree 2010" dalyvius jaunimo dienos proga sveikino LR Prezidentė

Ketvirtadienį tarptautinėje Lietuvos, Latvijos ir Estijos stovykloje „Amberway 2010" viešėjo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. [img_id]34406[/img_id]

Tik atvykusi Prezidentė leidosi apžiūrėti stovyklos ir jos gyvenimo. Sutiktiems skautams spausdama kairę ji domėjosi, kaip sekasi stovyklauti, apžiūrinėjo pionerijos statinius ir susipažino su tokiais skautiškais atributais kaip šikniukai.

Po pietų Prezidentė pasveikino stovyklautojus su Tarptautine jaunimo diena. Trumpoje kalboje ji pasidžiaugė, kad skautai visame pasaulyje išsiskiria savo aktyvumu, neabejingumu, patriotiškumu ir kitomis vertybėmis, kurios yra svarbios kuriant ateities Lietuvą.

Išmokę Prezidentę žaidimo „I have a BP spirit" stovyklos vadovai ir savanoriai susėdo pasidalinti savo mintimis apie savanorystę ir pilietiškumą. Buvo aptartos problemos, su kuriomis susiduria savanoriai, jų sprendimo būdai. Latvijos skautams papasakojus apie savo bendradarbiavimą su Latvijos Prezidentu, buvo trumpai aptartos Dalios Grybauskaitės ir Lietuvos skautijos bendradarbiavimo gairės.

Prezidentės apsilankymas, nors truko tik kelias valandas, buvo labai turiningas ir šiltas, tad tikimės, kad tai ne paskutinis skautiškas renginys, kuriame lankosi Prezidentė. Ne veltui atsisveikindami dainavome: „Viso gero, viso gero, ėhė, sakyk sudie!"

Stovyklą iš dalies remia:

Apie mus rašo:

Kalvotoji žemaitija
15 min
zebra.lt
penki.lt
alfa.lt
president.lt

--
LS ryšių su visuomene skyriaus informacija