Kas Naujo?

Skautų naujienos

2010-06-28

Skautų vasaros stovykla „Slėnio link“

Birželio 9-10 dienomis Krekenavos regioniniame parke „Girinio tako“slėnyje vyko ekologinė skautų vasaros stovykla. Turėjome daug veiklos: švarinome aplinką, diskutavome apie žmogiškas vertybes ir draugystę, žaidėme aktyvius žaidimus,buvo net ir grūdinančių savo kūną... Aplankėme lankytinas Krekenavos miestelio vietas. Svečiavomės pas Krekenavos girininką Joną Leiką. Skautus sužavėjo jo nuoširdumas ir meilė gamtai.


Dalyvavo ne tik Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos „Aušrinės“ draugovės skautai, turėjome svečių iš Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos , Panevėžio Žemynos ir Aušros mokyklų . Sulaukėme svečių iš tolimosios Ispanijos ir Vokietijos. Liūdna buvo išsiskirti taip susidraugavus, bet vasara dar tik prasideda....
Norėčiau iš visos širdies padėkoti už bendradarbiavimą Krekenavos regioninio parko diekcijos darbuotojams, savanoriams ir dalyviams.Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos
„Aušrinės“ draugovės
skautininkė Ilona Dauderienė