Kas Naujo?

Skautų naujienos

2010-06-04

B-Young renginio deklaracija gali pasirasyti kiekvienas

Sveiki, Gegužės 13-16 dienomis Vilniuje vykusio Baltijos jūros regiono jaunimo renginio „B-Young“ metu jauni žmonės sukūrė deklaraciją, nukreiptą į sistemingą Baltijos jūros regiono raidą. Renginį organizavo Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT).

Jaunimas, susirinkęs į gerosios praktikos mugę, visą savaitgalį ne tik dalinosi skirtingomis darbo su jaunimu patirtimis ir praktikomis, bet ir drauge teminėse darbo grupėse kūrė pasiūlymus Baltijos jūros valstybių tarybos (BJVT) vadovams, kaip spręsti opiausias ir aktualiausias šio regiono jaunimo problemas.

Renginio pabaigoje pagrindinės darbo grupių metu sukurtos tezės buvo pristatytos renginio dalyviams ir svečiams. Jau dabar baigiamąją deklaraciją galima pasirašyti visiems jauniems Baltijos jūros regiono gyventojams.

Renginio deklaraciją su galimybe ją pasirašyti rasite čia: http://www.ipetitions.com/petition/b-young/

LiJOT informacija