Kas Naujo?

Skautų naujienos

2010-04-11

Idėjų rinkinys vasarai

Artėjant vasarai galvon ima lįsti įvairiausios mintys. Kokie bus stovyklos vartai? Kokį naują patiekalą galima išbandyti? Kokį naują žygio maršrutą išbandyti? Kaip turėtų atrodyti įdomus ir dar niekad nematytas atidarymo laužas?

Vieni puikiai išmanome pioneriją, kiti laužavedybą, treti - visus gražiausius Lietuvos kampelius. Kodėl gi nepasidalinus tuo, ką žinai geriausiai su kitais broliais ir sesėmis?

Birželį pasirodysiančiame vasariniame „Skautų aido" (SA) numeryje planuojama skirti daug vietos įvairioms stovyklavimo idėjoms ir patarimams. Tam, kad patarimų būtų daug ir įvarių, reikia kiekvieno Jūsų pagalbos!

Atsiųsk savo vasariškas idėjas ir patarimus el. paštu press[eta]skautai.lt iki gegužės 10 d. Taisyklės yra tik 2:
1. Tekstas turi būti parašytas taisyklinga lietuvių kalba.
2. Kuo daugiau iliustracijų - tuo geriau!

Taigi, ar jau žinai, kokiu patarimu norėtum pasidalinti su SA skaitytojais?

--
Ryšių su visuomene skyriaus informacija