Kas Naujo?

Skautų naujienos

2010-02-18

Didžiuojuosi, kad esu skautas!

Paminėkime Įkūrėjo gimtadienį taip, kaip dar niekada neminėjome! Visi kartu visoje Lietuvoje ir tą pačią – vasario 22 dieną. Parodykime, kad didžiuojamės būdami didelės skautiškos šeimos nariais. [img_id]33391[/img_id] [b]Kaip tai padaryti?[/b]

1. Vasario 22 dieną eik į darbą, mokyklą, universitetą, parduotuvę, koncertą su skauto kaklaraiščiu. Tegul visi aplinkiniai sužino, kad esi skautas ir tuo didžiuojiesi.

2. Socialiniuose tinkluose (one.lt, frype.lt, facebook.com ir kt.) įsidėk skautišką nuotrauką. Būsenoje užsirašyk „Didžiuojuosi, kad esu skautas/skautė!"

3. Nusifotografuok su kaklaraiščiu (mokykloje, darbe ir pan) ir įdėk nuotrauką į specialią skautatinklio galeriją. Nuotraukos pavadinime įrašyk įdomiausią reakciją, kurią per dieną išgirsi iš aplinkinių. Pvz.: „Kas tu per indėnas?"
Kaip manai, kiek nuotraukų surinksime? 100? 300? O gal dar daugiau?!Padarykime B.P. gimtadienio dovaną – parodykime aplinkiniams, kiek daug skautų yra Lietuvoje ir kaip mes visi didžiuojamės savo gyvenimo būdu.

Su gimtadieniu, B.P.!

Lietuvos skautijos informacija