Kas Naujo?

Skautų naujienos

2009-12-04

... Ir kiekvieną dieną padaryti po gerąjį darbelį...

Ar jau skaičiuoji iki Šv. Kalėdų likusias dienas? 20... 19... 18... Jų vis mažiau ir mažiau... Mūsų įkūrėjas, lordas Robertas Baden-Powell'is sakė, kad „Pats tikriausias kelias į laimę yra nešti laimę kitiems”. Advento laikotarpiu dar sykį prisiminkime šiuos žodžius ir savo pažadą kiekvieną dieną padaryti po gerąjį darbelį.

Apsidairykime aplinkui – galbūt visai šalia yra žmogus, kuriam reikia pagalbos? Gal ta pagalba visai maža – geras žodis, padrąsinimas, – o gal jai prireiks visos draugovės skautų?... Padarykime vieną didelę kalėdinę dovaną sau ir aplinkiniams, padovanodami daugybę skautiškų gerųjų darbelių. Darykime juos su skiltimi, draugove, pasikvieskime tėvelius ir draugus. Tik pagalvok, koks gražus būtų Šv. Kalėdų rytas, jei po eglute sudėtume ne įprastas dovanas, o Advento metu padarytus gerus darbus!

Norint gražių švenčių, visai nereikia daužyti kiaulės taupyklės ir su pirkinių maišeliais traukti į parduotuves. Būkime taupūs, išradingi ir skautiški, o svarbiausia – neškime laimę kitiems.

Ramybės ir susikaupimo Advento metu Jums linki
Lietuvos skautijos pirmija.

Geriausias skautiškas gerasis darbelis yra tas, apie kurį atlikusius niekas nesužino, tačiau būtume dėkingi, jei pasidalintumėte savo įspūdžiais ir istorijomis. Juos siųsti galite el. p. info[eta]skautai.lt