Kas Naujo?

Skautų naujienos

2009-11-01

Sveikiname su lapkričio 1 - ąja

Sese, broli, Ar jauti, kaip dienos tamsėja? Kaip šaltas vėjas gena namo pas artimuosius? O rudeniškas lietus vis gilyn į prisiminimus stumia džiugias vasaros akimirkas? Tačiau šiandien pamiršk tai. Juk šiandien šventė! Lygiai prieš 91-erius metus įvyko pirmoji skautų sueiga Lietuvoje. Ar dar pameni pasakojimus apie Petrą Jurgėlą – Jurgelevičių? Būtent jo dėka dabar gali džiaugtis nuostabių sesių ir brolių būriu. Tad pasveikink juos dar vienos gimimo dienos proga – jau 91-os.

O tuo pačiu prisimink ir savo artimus, kurių jau nėra šalia, pagalvok apie skautus, kurie dainavo dainas stovyklose iki tavęs ir uždek žvakelę ne tik ant savo artimųjų, bet ir mažo apleisto kapelio. Juk taip nesunku dalinti gerumą ir šilumą.

Budėkime!