Kas Naujo?

Skautų naujienos

2009-10-23

Renkamas 2009 metų „Pats pats" vadovas!

Jau antrus metus iš eilės kviečiame padėkoti savo PATIEMS PAČIAUSIEMS vadovams ir įvertinti juos nominuojant vienai iš keturių nominacijų. Nominantus siūlyti [b]iki gruodžio 31 d.[/b] gali visi Lietuvos skautijos nariai. Laukiami pasiūlymai/ rekomendacijos tokioms nominacijoms: • Skautiškiausias krašto vadovas; • Aktyviausias vadovas organizatorius; • Rūpestingiausias vadovas; • Novatoriškiausias ir skautiškiausias projektas bei jo autorius.Vadovas, kuris surinks daugiausiai siūlymų ir rekomendacijų keliose nominacijose, pretenduos tapti Vadovu Pats Pats.

Nesnausk! El. paštu suaugusieji@skautai.lt siųsk šiuos nominantų* duomenis:

1. Sesės/brolio vardas, pavardė.
2. Nominanto vienetas.

3. Kuriai nominacijai siūlote.
4. Kodėl/už ką ją/jį siūlote (min. 4–5 sakiniai)
5. Nominanto nuotrauka.

*Nominantas – tai tai bet kuris vadovas, užimantis pareigas pagal LS struktūrinius nuostatus (draugininko pavaduotojas, draugininkas, tuntininko pavaduotojas, tuntininkas, krašto seniūno pavaduotojas, krašto seniūnas) ir susimokėjęs nario mokestį už 2009 metus.

Rezultatus paskelbsime ir vadovus pagerbsime Nacionalinio dainų konkurso metu –2010 m. sausio mėn.

Lietuvos skautijos informacija