Kas Naujo?

Skautų naujienos

2009-08-31

Skautatinkliui – penkeri!

Rugsėjo pirmosios išvakarėse skautai.lt komanda pašto dėžutėse ėmė rasti keistus laiškus, kurių vis daugėjo... Palaukę, kol laiškai liausis plūdę, skautatinkliečiai nesprendė, kad geriausia būtų visų jų turiniu pasidalinti su skautai.lt lankytojais. Pirmąjame laiške tebuvo vienas prisegtukas, kurio turinį matote dešinėje ekrano pusėje. Jame esantis „penketas" priminė, kad artėja šventė... Bet kokia? Vartydami savo darbo kalendorius, ieškodami užuominų skautatinklyje, facebook'e ir „Delfi" naujienose, gavome dar po vieną laišką.

Antrasis laiškas buvo įdomesnis. Jame – kažkokio patiekalo receptas. Iš pirmų eilučių panašu, kad gardaus!Nepakako laiko receptui perskaityti. Pašto dėžutės jau mirksėjo nuo naujų laiškų.Galų gale atėjo ir paskutinysis:Po šio laiško viskas paaiškėjo: anonimas nekantraudamas laukia skautai.lt atnaujinimo. Išties, juk skautatinklis taip senai neatnaujinamas!..

Be to, rugsėjo 1-oji, kaip mums priminė slaptasis laiškasiuntys, yra ne tik Mokslo ir žinių diena, bet ir penktasis skautatinklio gimtadienis!

Geriausia dovana, kurią galite įteikti skautatinkliui, yra pagal mūsų gautą receptą iškeptas tortas.

Antra geriausia dovana yra kiekvieno Jūsų trys norai, susiję su skautatinklio atnaujinimu.

Pagalvokite, kokių atnaujinimų norėtume? Kas skautatinklį paverstų patogesniu ir patrauklesniu? Kokių funkcijų jam trūksta labiausiai?

Kiekvieno Jūsų trys norai gali tapti lemtingais: šiuo metu kaip tik vyksta skautai.lt atnaujinimo darbai, tad gal vieną dieną išvysite juos išpildytus?! Palikite savo norus komentaruose po šia naujiena – jie visi bus atidžiai peržiūrėti.

Su gimtadieniu, skautatinkli!