Kas Naujo?

Skautų naujienos

2009-08-14

Skautukas – per visą ekraną!

[b]Eime į filmą per Pasaulinę jaunesniųjų skautų dieną - spalio 4-ąją![/b] [b]SEANSAI:[/b] [b]Vilniuje[/b]: 12:30 "Forum Cinemas Akropolis" (Ozo g. 25) Bilieto kaina 10 Lt (draugininkai surinktus pinigus iki spalio 1 d. perduoda krašto seniūno pavaduotojai Ievai Krastinaitei (tel. pasiteiravimui 8 671 59075). [b]Kaune[/b]: 15:30 "Forum Cinemas" (Karaliaus Mindaugo pr. 49) Bilieto kaina 10 Lt (draugininkai surinktus pinigus iki spalio 1 d. perduoda sk. v. Aušvydui Patašiui (tel. pasiteiravimui 8 610 13309). [b]Šiauliuose[/b] [i]("Aukštyn" nebus demonstruojamas. Siūloma nuolaida bilietui pasinaudoti filmukui "G-būrys")[/i] 11:15 "Forum Cinemas" (Aido g. 8) Bilieto kaina 8 Lt (draugininkai surinktus pinigus iki spalio 1 d. perduoda krašto seniūnei Janinai Žvirblytei Paslavičienei (tel. pasiteiravimui 8 615 62937). [b]Panevėžyje[/b] 11:00 "Forum Cinemas Babilonas" (Klaipėdos g. 143A) Bilieto kaina 8 Lt (draugininkai surinktus pinigus iki spalio 1 d. perduoda krašto seniūnei Linai Rinkauskaitei (tel. pasiteiravimui 8 607 10025). Ta pati kaina taikoma ir skautų tėveliams bei draugams, kurie eitų drauge. Taip pat ir kitoms skautiškoms organizacijoms. Būtina susisiekti su Lietuvos skautijos atstovais. [b]Nepamirškime dėvėti skautiškos uniformos![/b]

---------------------------------------------------------

Gal jau kažkur matei šį skautuką? Metas susipažinti iš arčiau! Tai Raselas – animacinio filmuko „Aukštyn“ („Up“) herojus.„Įgyvendinti savo svajones niekada ne per vėlu!“ – skelbia filmuko kūrėjai.

Karlas Fredriksenas visą gyvenimą pardavinėjo balionus. Žinoma, toks užsiėmimas suaugusiųjų nelaikomas rimtu darbu, tad ir į Karlą niekas rimtai nežiūrėjo. 78-erių metų sulaukęs senukas visą gyvenimą turėjo vieną didžiulę svajonę. Tačiau niekuomet nedrįso bent pabandyti jos įgyvendinti. Karlas svajojo apie tai, kad pripūs daugybę balionų ir išskris pasižvalgyti į Pietų Amerikos laukinę gamtą.

Vieną gražią dieną senukas pagaliau ryžosi. Ir ėmė pūsti balionus. Pūtė pūtė ir pagaliau pripūtė tūkstančius spalvotų balionų, kurie atplėšė jo namelį nuo žemės ir lėtai, bet užtikrintai pakėlė į orą. Kaip visada orus ir susikaupęs Karlas nustatė kursą į Pietų Ameriką ir pasirengė didžiausiam savo gyvenimo nuotykiui.

Tačiau jis net baisiausiame košmare neįsivaizdavo, kad netrukus į jo duris (beje, kabančias kelių kilometrų aukštyje) pasibels ne kas kitas, o skautukas Raselas...


Tai pirmasis kino istorijoje animacinis filmas, atidaręs vieną iš labiausiai presitižinių pasaulyje – Kanų – kino festivalį (2009 m. gegužės 13 d.). Šią smagią „Disney“ ir „Pixar“ studijų sukurtą animacinę 3D juostą lietuviškai įgarsino Rimgaudas Karvelis, Jonas Minelga, Liza Povilaitis, Jonas Braškys, Kestutis Jakštas, Evaldas Jaras, Giedrius Arbačiauskas, Saulius Prūsaitis, Rimantė Valiukaitė, Petras Steponavičius.

Oficiali svetainė: www.disney.com/up

Premjera Lietuvoje: 2009 m. rugpjūčio 21 d.

EIME VISI DRAUGE! Rugsėjo mėnesį į vieną iš anksto paskelbtą seansą Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Šiaulių „Forum Cinemas“ kinoteatruose skautai galės įsigyti bilietą su nuolaida.

Laukite daugiau informacijos!