Kas Naujo?

Skautų naujienos

2009-08-06

Kviečiame į LS vadovų sąskrydį!

[i]2009-ųjų metų vasarą sueina 20 metų, kai 1989 m. liepos 21–30 dienomis Zervynose, Varėnos rajone, įvyko pirmoji atsikūrusių Lietuvos skautų mokomoji vadovų stovykla. Joje įžodžius davė pirmieji vadovai iš įvairiausių kraštų: Alytaus, Druskininkų, Kauno, Kybartų, Klaipėdos, Marijampolės, Mažeikių, Šiaulių, Telšių, Varėnos, Vilniaus. Grįžę į savo gimtąsias vietas naujieji vadovai surengė pirmąsias savo kraštų stovyklas.[/i]


1989 m. mokomoji vadovų stovykla Zervynose (iš Vilijos Mačiulytės asm. albumo)

Šiai istorinei stovyklai paminėti kviečiame visus suaugusius (nuo 18 m.) Lietuvos skautijos narius atvykti į VADOVŲ SĄSKRYDĮ.

KADA: Rugpjūčio 21 d. nuo 17 val. Sąskrydžio atidarymas vyks rugpjūčio 21 d. 21 val., uždarymas – rugpjūčio 23 d. 12 val.

VIETA: Kaimo turizmo sodyba „Dzūkijos perlas” (Dubaklonio k., Merkinės seniūnija, Varėnos r.).

PROGRAMĄ rasite žemiau.

KAIP ATVYKTI:
Vykstantiems per Merkinę: iš Merkinės sukti Leipalingio kryptimi (kelias Nr. 133). Pervažiavus tiltą per Nemuną pavažiuoti 3 km iki ženklo „Panara 5”. Ties ženklu sukti į kairę. Pavažiuoti 2 km iki ženklo „Dzūkijos perlas”, sukti dešinėn. Važiuoti 1 km tiesiai iki sodybos.

Vykstantiems nuo Seirijų (Lazdijų r.), Leipalingio (Druskininkų sav.): vykti keliu Nr. 133, Merkinės kryptimi. Privažiavus ženklą „Panara 5” sukti dešinėn. Pavažiuoti 2 km iki ženklo „Dzūkijos perlas”, sukti dešinėn. Važiuoti 1 km tiesiai iki sodybos.

GYVENIMO SĄLYGOS: atsivežti palapines arba galima nakvydintis kambariuose (50 vietų, bus patalynė). Sodyboje pakankamai dušų, yra tinklinio aikštelė, sportinio inventoriaus, tvenkinys, bus kūrenama pirtis.

MAITINIMAS: tris kartus per dieną. Savo indų turėti nereikia.

DALYVIO MOKESTIS:

Draugininkams, būrelių pirmininkams, laivų vadams, tuntininkams, įgulų vadams, seniūnams, konferencijų pirmininkams bei jų visų pavaduotojams, Tarybos, Kontrolės, Etikos komisijų, Pirmijos skyrių nariams:
15 Lt, jei nakvojama palapinėje (1 dienos mokestis – 10 Lt).
20 Lt, jei nakvojama patalpoje (1 dienos mokestis –15 Lt).

Kitiems suaugusiems organizacijos nariams:
20 Lt, jei nakvoja palapinėje (1 dienos mokestis – 15 Lt)
25 Lt, jei nakvoja patalpoje (1 dienos mokestis – 20 Lt)

Ne Lietuvos skautijos nariams:
30 Lt, jei nakvoja palapinėje (1 dienos mokestis – 20 Lt)
35 Lt, jei nakvoja patalpoje (1 dienos mokestis – 25 Lt)

Lietuvos skautijos narių šeimos nariams:
20 Lt, jei nakvoja palapinėje (1 dienos mokestis – 15 Lt)
25 Lt, jei nakvoja patalpoje (1 dienos mokestis – 20 Lt)

REGISTRUOTIS iki rugpjūčio 17 d. elektroniniu paštu info@skautai.lt arba sms žinute tel. 8 614 79646. Pranešti vardą, pavardę, gimimo datą, pažymėjimo numerį, vienetą, kuriam vadovaujate/priklausote, pareigas bei adresą, telefono numerį, el.pašto adresą. Informuoti, ar norėsite miegoti patalpoje (pirmenybė – pirmiems 50, pareiškusių pageidavimą).

NOTA BENE: Sąskrydžio dalyviai turi būti susimokėję nario mokestį už 2009 m. arba sumokėti jį atvykus į renginį. Sąskrydyje bus galima susimokėti nario mokestį už 2010 m.

Lietuvos skautijos pirmija