Kas Naujo?

Skautų naujienos

2009-07-14

Tautinės stovyklos daina pateko į „Lietuvos tūkstantmečio dainų” rinkinį!

„Mano namai – žolynai ir vėjas…” aidi šios vasaros stovyklose 2008-ųjų Tautinės stovyklos daina. Praėjusios vasaros akordai ir nuotaikos dar ilgai aidės visų skautų širdyse.O nuo šiol – ir visoje Lietuvoje bei pasaulyje! Eglės Sirvydytės atliekama daina „Mano namai” pateko į „Lietuvos tūkstantmečio dainų” rinkinį!Iš šiame albume įrašytų kūrinių vienas bus išrinktas kaip tautos vienybės simbolis: http://whatson.delfi.lt/news/music/article.php?id=23076316. Daugiausia balsų surinkusi daina bus įrašyta į unikalų paauksuotą diską, kuris bus perduotas Lietuvos nacionaliniam istorijos muziejui, vėliau saugomas Gediminos pilies bokšto ekspozicijoje kaip Lietuvos tūkstantmečio daina.