Kas Naujo?

Skautų naujienos

2009-06-30

Patyrusių skautų stovykla „Kas išnarino jausmą?“

[b]Kada:[/b] 2009 rugpjūčio 8–15 dienomis. Legendos vis dar sklando... Patyrę skautai kuždasi ir nerimauja – kažkas svarbaus turėtų nutikti. Taip ir bus! Visus Lietuvos skautijos patyrusius skautus kviečiame [b]rugpjūčio 8–15 d.[/b] dalyvauti patyrusių skautų stovykloje „Kas išnarino jausmą?“! Klaustukai, šauktukai, daugtaškiai? Užsiregistruok ir sužinosi daugiau!

Vieta – Puvočiai, Varėnos r.

Stovyklos mokestis:
90 Lt (LS nario mokestį susimokėjusiems patyrusiems skautams);
140 LT (LS nario mokestį susimokėjusiems patyrusiems skautams, mokant stovykloje);
180 Lt (LS nario mokesčio nesusimokėjusiems patyrusiems skautams bei 14–17 m.).
(Į stovyklos mokestį įskaičiuota atributika, programos priemonės, maistas).

Stovyklos viršininkas – Tomas Čebatorius, tel. 8 601 14 031
Komendantas – Aušvydas Patašius, tel. 8 610 13 309
Programa – Patyrusių skautų taryba ir LS Jaunimo programos skyrius

Registracija: tie, kurie dar nesusimokėjo mokesčio už stovyklą tai gali padaryti iki rugpjūčio 5 d. Visų kitų lauksime stovykloje, kur taip pat galėsite susimokėti, tik jau didesnį mokestį. Informacija atvykstantiems kelioms dienoms - vienos dienos kaina 30 Lt. Stovyklaujant dvi ar daugiau dienų, vienos dienos kaina 20 Lt

Krašto patyrusius skautus būtinai turi lydėti vienas ar daugiau vadovų (priklausomai nuo vykstančiųjų skaičiaus).

Kiekvienas kraštas atsiveža savo stovyklavimo reikmenis, indus maistui gaminti.

FOTOAKIMIRKOS IS PATYRUSIŲ SKAUTŲ STOVYKLŲ

„Pats pat.s.“, Pašvinė (Šiaulių r.), 2006 m.:

„Skautlandija“, Pakriauniai (Rokiškio r.), 2007 m.:
LS Jaunimo programos skyrius ir Patyrusių skautų taryba