Kas Naujo?

Skautų naujienos

2009-06-13

DĖMESIO! Ieškoma dviejų istorinių skautų!

Kodėl istorinių? Todėl, kad 2013-aisiais pirmą kartą Nepriklausomoje Lietuvoje rengiama Jubiliejinė visų šalies skautų stovykla! Ši stovykla neabejotinai bus įrašyta į garbingą skautijos istoriją! Kodėl jubiliejinė? Todėl, kad tais metais Lietuvos skautai minės solidžią 95 metų sukaktį! Kas gali tapti tais istoriniais skautais? Jubiliejinės stovyklos viršininkas ir Jubiliejinės stovyklos programos vadovas, kurių ir ieškome.

Ar užtenka vien noro patekti į istoriją? Nelabai. Būtinas skautavimas iki kaulų smegenų ir patirtis organizuojant skautų stovyklas.

Ką daryti, jei būtent toks ir esate? Užpildyti anketą ir iki šių metų spalio 1 dienos atsiųsti adresu jubiliejine2013@gmail.com.

O jei nepavyks tapti viršininku ir vadovu? Tapsite paprastu istoriniu skautu. Su kuo irgi sveikiname!

--
Lietuvos skautiškų organizacijų Apskritojo stalo informacija