Kas Naujo?

Skautų naujienos

2009-03-30

„Kumpis dešra sumuštinis!" – Vilniaus mieste bus Jurginės! (PASKUTINIAI PRIMINIMAI!)

Sveiki, Lietuvos skautijos nariai! [b]LIETUVOS SKAUTIJOS PAVASARIO ŠVENTĖ „Skautiškos Jurginės Vilniaus miestui”[/b] visus visus, nuo mažiausių vilkiukų iki pačių didžiausių vyčių, kviečia atvykti į Europos kultūros sostinę Vilnių š. m. [b]balandžio 25 d.![/b] Jūsų laukia nepakartojama šventė, kuri skirta šv. Jurgio, skautų globėjo, dienai paminėti. Šv. Jurgis visus pakvies kartu pasitikti ilgai lauktą skautišką pavasarį, aplankyti Vilniaus miestą, sudalyvauti smagioje skautiškoje programoje ir padainuoti puikiame koncerte su daugybe pasiilgtų brolių ir sesių iš visos Lietuvos! [b]DĖMESIO!!![/b] Vykdami į šventę nepamirškite: - dubenėlio; - sumuštinio; - 15 Lt. Vadovai, būtinai turėkite: skautų, už kuriuos esate atsakingi sąrašą ir visus tėvų sutikimus.

Pavasario šventės programa:

10.00 Registracija Vilniaus Rotušėje

11.00 Atidarymo rikiuotė Rotušės aikštėje

13.00 Programa amžiaus grupėmis

Jaunesniesiems skautams „Aktyvioji erdvė“ Sereikiškių parke. Jūsų laukia įvairūs žaidimai, skautiškos estafetės ir dar daug smagių veiklų.

Skautams žaidimas „Iššūkis 1000” po Vilniaus senamiestį. Šis žaidimas pareikalaus vikrumo, sumanumo ir žinių. O juk skautai būtent tokie ir yra!

Patyrusiems skautams orientacinis žaidimas komandomis po Vilniaus senamiestį. Patyrusius skautus pakviesime artimiau susipažinti su Vilniaus miestu, aprodysime daug įdomiausių vietų, kurių net patys Vilniečiai nepastebi...

Lietuvos skautijos vadovus, kurie nelydės draugovių amžiaus grupių programose, kviečiame į pokalbį, skirtą skautybės atkūrimo dvidešimtmečiui paminėti, Vilniaus skautų centre 13.30 val. po Jurginių atidarymo rikiuotės.

18.00 Jurginių koncertas Lietuvos technikos bibliotekos kiemelyje (Šv. Ignoto g. 6)

19.30 Atsisveikinimas

Į amžiaus grupių programas kartu su jaunesniaisiais skautais ir skautais turi eiti jų vadovas.

Taip pat dalyvių prašome pasirūpinti sumuštiniais sau ir broliui pietų metu.

Nepamirškite tėvelių leidimo dalyvauti šventėje!


REGISTRACIJA Į ŠVENTĘ:

Vadovai vienetus arba pavienius skautus (jaunesnius nei 18 m.) turi užregistruoti:

* užpildyti registracijos anketą (prisegtuke);

* iki balandžio 22 d. užpildytas registracijos anketas siųsti adresu registracija@skautai.lt arba į Nacionalinį biurą, Trakų g. 18, 44236 Kaunas, arba į Vilniaus skautų centrą, A. Smetonos g. 8–1, 01115 Vilnius.

Svarbu! Skautai iki 18 m. privalo turėti tėvų leidimą dalyvauti šventėje.

Tėvų leidimo pavyzdį galite rasti www.scout.lt → Dokumentai → Tėvams

DALYVIO MOKESTIS:

* Lietuvos skautijos nariams (susimokėjusiems nario mokestį už 2009 m.) dalyvio mokestis 15 Lt;

* ne Lietuvos skautijos nariams (nesusimokėjusiems nario mokesčio už 2009 m.) dalyvio mokestis 35 Lt;

Jei turite klausimų, teiraukitės el. paštu jurgines@skautai.lt


Iki pasimatymo Vilniuje!!! :)

Šventės organizatoriai