Kas Naujo?

Skautų naujienos

2009-03-09

Skautiška dovana Lietuvai (BLIC akcija)

Kovo 11 dieną švęsime Nepriklausomybę atgavusios Lietuvos 19 gimtadienį. Ar jau paruošei jai dovaną? Nedelsk! Kasmet kovo 11 dienos proga skautatinklyje pasirodo sveikinimas, skirtas Jums visiems. Šiemet padarykime atvirkščiai - [b]visi kartu[/b] pasveikinkime Lietuvą.

Iki kovo 10 dienos vakaro (23:59) siųsk savo palinkėjimus ir dovanas į press@skautai.lt, o jau kovo 11 - tąją mūsų visų parašytas linkėjimas Lietuvai pasirodys skautatinklyje.

Gerai pagalvok - gal savo šaliai gali padovanoti ypatingą gerąjį darbelį? O gal Lietuvos gimtadienio proga su skiltimi nueisite į Signatarų namus arba išsiruošite į trumpą žygelį po savo gyvenvietės apylinkes ir dar sykį prisiminsite jų istoriją?

Jei dar nesugalvojai, kaip pasveikinsi Lietuvą kovo 11 - tosios proga, tam turi laiko iki antradienio vakaro. Svarbiausia - nepamiršk savo minčių, idėjų atsiųsti į press@skautai.lt, o vėliau, žinoma, ir įgyvendinti jas.

P.S.: Laiško antraštėje būtinai parašyk "Skautiška dovana Lietuvai"

--
Lietuvos skautijos informacija