Kas Naujo?

Skautų naujienos

2009-02-22

Sveikiname su skautų įkūrėjo gimimo diena!

- Ką švenčia visi tie žmonės su keistai švytinčiais veidais ir skarelėmis po kaklais? Šiandien lyg ir dar ne Užgavėnės..- Tu ką, nežinai??? Juk ten skautai! Šiandien jiems didelė šventė – brolio Roberto Baden – Powell‘io, skautų įkūrėjo, gimtadienis. O jiems po kaklais ne skarelės, bet kaklaraiščiai.- Oho! Kokie jie visi laimingi – aš irgi noriu būti skautas ir pasveikinti brolį Robertą su gimtadieniu. Ką aš galiu padaryti?

- Manau, broliui Robertui būtų išties didelė dovana, jeigu šiandien padarytum gerąjį darbelį – tikri skautai juos daro kasdien.

Budėkime!

Kasdien stenkimės, kad mus supantis pasaulis taptų šviesesnis, kaip kad brolis Robertas Baden-Powell‘is to norėjo.

--
Lietuvos skautijos informacija