Kas Naujo?

Skautų naujienos

2009-02-16

Sveikiname su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena!

Vėjyje plazdančios trispalvės skelbia: “Šiandien šventė. Mūsų visų, mūsų tautos, šventė."

1918 vasario 16d. dvidešimt drąsių vyrų, nepaisydami asmeninių ambicijų ar galimo pavojaus, ryžosi pasirašyti Lietuvos Nepriklausomybės aktą ir taip visam pasauliui paskelbti, jog nuo šiol Lietuvos valstybė – laisva. Būtent jų drąsa bei atsidavimas savo valstybei įkvėpė ir paskatino visą tautą daugiau niekada nepamiršti, kas mes esame ir kokia brangi mums yra Tėvynė. Dar daug negandų ir išbandymų teko patirti, tačiau likome tvirti ir visada vieningai siekėme vieno - laisvės.

Broliai ir sesės, niekada nepamirškime, kiek daug kainavo tai, jog šiandien, net ir prabėgus 91 metams, galime drąsiai džiaugtis, jog esame laisvi ir
gyvename laisvoje Lietuvoje.

Budėkim!

--
Lietuvos skautijos informacija