Kas Naujo?

Skautų naujienos

2009-01-22

Lietuvos skautijos ir tautinės stovyklos „Legenda tęsiasi” pristatymas Lietuvos karo akademijoje

Lietuvos skautija, bendradarbiaudama su Lietuvos karo akademija, sausio 20 dieną surengė pristatymą, skirtą pasidalinti praėjusios vasaros įspūdžiais.

Renginio metu pristatyta didžiausią narių skaičių Lietuvoje turinti jaunimo organizacija - Lietuvos skautija. Susirinkusiems kariūnams ir karo akademijos darbuotojams buvo pasakojama apie Lietuvos skautijos veiklą, jos narius, atributiką. Taip pat pristatytas Lietuvos skautijos tautinės stovyklos „Legenda tęsiasi“ filmas.Pristatymą surengė karo akademijos dėstytojas skautas vytis Valdas Rakutis ir karo akademijos kariūnas skautas vytis Andrius Mika.

Lietuvos Karo akademija ir Lietuvos skautija tikisi tolimesnio bendradarbiavimo ateityje.

Lietuvos skautijos informacija