Kas Naujo?

Skautų naujienos

2009-01-05

Tautinė stovykla „Legenda tęsiasi“ sulaukė jaunimo lyderių įvertinimo

2008 metų gruodžio 18 dieną Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) sukvietė savo organizacijas nares, jaunimo lyderius, partnerius bei rėmėjus į tradicinį Padėkos vakarą. Renginio metu buvo apdovanoti labiausiai jaunimui nusipelnę asmenys ir organizacijos.

Baigiantis 2008 metams pirmą kartą įteikta nauja nominacija – LiJOT Alumni apdovanojimas- atiteko Lietuvos skautijos tautinei stovyklai „Legenda tęsiasi“! Apdovanojimą iš buvusio LiJOT prezidento A.Augustaičio rankų atsiėmė tautinės stovyklos „Legenda tęsiasi“ viršininkas Valdas Rakutis.

Atsiimdamas apdovanojimą br. Valdas Rakutis dėkojo visiems - broliams ir sesėms, savanoriams prisidėjusiems prie tautinės stovyklos "Legenda tęsiasi" organizavimo ir įgyvendinimo.


2008 metų LiJOT Apdovanojimai atiteko:
• Metų jaunimo organizacijų partneris – Krašto apsaugos ministerijai
• Metų iniciatyva jaunimui – „Jaunimo savaitė“
• Metų jaunimo ambasadorius – Ievai Dovydenko
• LiJOT Padėkos apdovanojimas – Juozui Meldžiukui
• Metų jaunimo įvykis – LJEF rengta akcija „Nutildytos skulptūros“
• Metų jaunimo organizatorių lyderis – LSAS prezidentei Indrei Vareikytei

Daugiau informacijos www.lijot.lt

Pagarbiai,
Lietuvos skautija