Kas Naujo?

Skautų naujienos

2008-12-05

Pirmojoje Skautų akademijoje dalyvavo ir „Lietuvos skautijos“ atstovai

2008 m. spalio 20 – 26 d. Ispanijos pietuose esančiame miesteliuke Molina įvyko pirmoji Skautų akademija (Scout Academy), kur tarp šimto dalyvių iš visos Europos, dalyvavo ir mūsų organizacijos atstovai. Sesė Gražina Kačergytė (Tarybos pirmininkė) vadovavo bene didžiausią pasisekimą turėjusiai darbo grupei apie elektroninį mokymąsi, brolis Paulius Mikelinskas (Pažymėjimo veidas) pristatė mūsų organizacijos nario pažymėjimo sistemą, o sesės Jolita Leonavičienė ir Dalia Navickaitė aktyviai dalyvavo darbo grupėse apie Skautišką dvasią, Finansų pritraukimą ir Skautiško mokymosi pripažinimą.

Skautų akademija veikė kaip tikras universitetas: su dėstytojais, įvairiausiomis paskaitomis, kreditais ir kitokiom linksmybėm. Visiems dalyviams buvo iškilmingai įteikti Akademijos diplomai ir palinkėta nesiliauti tobulėti.